En iyi fiyat garantisiyle binlerce model, renk ve çeşit çanta sadece burada.

 

Teslimat ve İade Koşulları

Burada Çanta Var den almış olduğunuz her ürün sipariş verdiğiniz gün ya da maksimum 2 iş günü içerisinde saat 17:00ye kadar kargo yetkilisine teslim edilir.

KAPIDA ÖDEME SİSTEMİNİZ VAR MI?

Burada Çanta Var’dan almış olduğunuz ürünleri MNG Kargonun tahsilatlı gönderi sisteminden yararlanarak kapıda nakit ödeyerek ürünlerinizi satın alabilirsiniz.

Kapıda ödeme sistemi için 5tl faturanıza yansıtılmaktadır.

KARGOM NE ZAMAN ULAŞIR?

Burada Çanta Var’dan satın almış olduğunuz ürün ya da ürünler aynı gün ya da maksimum 2 iş günü içerisinde kargo'ya teslim edildikten sonra 600km'ye kadar uzaklıktaki il merkezlerinin kargolarını 24 saat içerisinde,600km'den fazla uzaklıktaki il merkezlerinin kargolarını 48 saat içerisinde yerine ulaştıracaktır. İl merkezleri haricindeki yerleşim birimlerinde ise MNG kargo mevcut dağıtım planına göre bu teslimatları gerçekleştirir.(Olağanüstü haller, mücbir sebepler, hava ve yol durumları hariç)

KARGOM NE ZAMAN TESLİM EDİLİR?

Burada Çanta Var’dan satın almış olduğunuz ürün ya da ürünler kargo tarafından 09:00-17:00 mesai saatleri içerisinde(pazar hariç)belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilir.

SİPARİŞLERİM AYNI GÜN SEVK EDİLİR Mİ?

Burada Çanta Var’dan yapmış olduğunuz alışverişlerde siparişleriniz aynı gün ya da maksimum 2 iş günü içerisinde saat 17.00’ye kadar kargo yetkilisine teslim edilir.17.00’den sonra alınan siparişler ertesi gün kargo yetkilisine teslim edilir.

SİPARİŞİM KARGOYA VERİLMİŞ ADRES DEĞİŞİKLİĞİNDE BULUNABİLİRMİYİM?

Kargo şirketine değişiklik yapacağınız adresi iletebilmemiz için info@buradacantavar.com’a güncel adresinizi mail atarak bize ulaştırabilirsiniz.

RESMİ TATİL GÜNLERİNDE SİPARİŞLERİM TESLİM EDİLİR Mİ?

Resmi tatil günlerinde MNG kargo dağıtım yapmadığından dolayı resmi tatil ve pazar günleri kargolarınız teslim edilememektedir.

SİPARİŞLERİM BELİRTTİĞİM ADRESE BEN YOKKEN GELMİŞ NE YAPMALIYIM?

Kargo şirketi belirtmiş olduğunuz teslimat adresinize siparişlerinizi teslim eder. Adresinizde o an için bulunmamanız durumunda en yakın ilgili kargo şubesinden alabileceğinize dair bir not bırakır.3gün içinde belirtilen şubeden kargonuzu teslim almamanız durumunda kargonuz Burada Çanta Var’a aide edilir.

SİPARİŞLERİMİ BİRLEŞTİREBİLİRMİYİM?

Siparişini vermiş olduğunuz ürünleri birleştirebilir farklı ambalajlarda ve tek bir kutuda sahip olabilirsiniz.

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?

Ödemesi yapılan siparişlerin iptali için ödeme yapıldığı iş günü içerisinde info@buradacantavar.com’a bilgi verilmelidir.

Taksitli olarak satın alınmış siparişleriniz için ücret iadelerinde Burada Çanta Var 7 iş gününde kredi kartınıza ücret iadesi yapar ancak bankaların bu geri ödemelerde sürenin gecikmesi ve oluşabilecek olan sorunlar Burada Çanta Var ile ilgili değil tamamen bankanıza bağlı bir durumdur.

DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARINIZ NELERDİR?

Burada Çanta Var.com’dan satın almış olduğunuz ürün ya da ürünler iade şartları ve iade talep formu ile birlikte tarafınıza yollanır.Kullanıcı hiçbir gerekçe göstermeden satın almış olduğu ürünü başka bir ürün ile değiştirebilir ya da iade edebilir.

Değiştirilmesi talep edilen ürün, aynı modelin farklı bir renk, desen veya farklı bir numarası ile ücretsiz olarak değiştirilir. Satın alınmış üründen daha ucuz bir ürün talep edilmesi durumunda fark tutarı, daha sonraki bir siparişte kullanılmak üzere üyenin hesabına hediye kupon olarak yüklenir. Satın alınmış olan üründen daha pahalı bir ürün talep edilmesi durumunda fark tutarı (e-mail yolu ile sizinle irtibata geçilecektir.)üyenin kredi kartından (tek çekim) ya da banka havalesi ile ödeme yapması beklenir.

Değişim veya iade için geri gönderi yapacağınız ürünlerde iade ve değişim süresi 7 iş günüdür. Kargo firmasının teslim tarihinden sonraki ilk 7 iş gününü geçen ürünler kabul edilmeyerek karşı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir.

Değişim ve iade için 7 iş gününde tarafımıza geri gönderilen ürünler 2 iş günü içerisinde yetkili birimlerimiz tarafından büyük bir titizlikle incelenir. Ürün ya da ürünlerde herhangi bir hasar tespit edilmemesi durumunda değişim ya da iade talebi işleme konulur. Ürün ya da ürünlerde hasar tespit edilmesi durumunda ise e-mail yolu ile kullanıcıya ulaşılarak hasarlı ürün ya da ürünler aynı teslimat adresine kargo ücreti kullanıcıya ait olarak kargolanır.

ÖNEMLİ NOT:  Lütfen değişim ve iade şartları için geri gönderilen ürün ya da ürünler kesinlikle deforme olmamalı ürün ve ürünün bütün aksesuarları, ambalaj ve kutusu zarar görmemiş bir şekilde orijinal haliyle faturası dahil iade ve değişim formu doldurularak MNG kargo ile tarafımıza gönderilmelidir.

SİPARİŞLERİMİN ALICISINI DEĞİŞTİREBİLİRMİYİM?

Burada Çanta Var’dan yapmış olduğunuz alışverişlerde ödeme sayfasında farklı iki adres tanımlayarak siparişlerinizi başka bir adrese faturalarınızı başka bir adrese gönderebilirsiniz.

YURT DIŞINA YA DA KKTC'YE SATIŞINIZ VAR MI?

Yurt dışına ya da KKTC'ye online satışımız yoktur. Yurtdışı siparişleriniz ve toptan alışverişleriniz için lütfen irtibata geçiniz.